אומנות הטיול על אופנועים
ספיריאנס נוסדה ע" סער ספיר ב 2009, ומאז צמחה וגדלה וקבעה את מקומה במשפחת הרוכבים-המטיילים (בעולם), עם מעל ל 20 יעדים מסביב לכדור – מהמזרח הרחוק ואסיה, דרך אירופה ואפריקה, עד לאפריקה ואמריקה.

חדשות
עקבו אחרינו
GO UP
טיול אופנועים בצפון איטליה

אירופה

motorcycle / nature / culture

ספיריאנס אירופה

טיולים על אופנוע באירופה יחשפו בפניכם עולם שונה מזה שאתם נתקלים בו כאשר אתם נוסעים לאחת מהערים הגדולות באירופה לטיול רגיל. גם אם תשכרו רכב, לא תוכלו לעבור חוויה דומה, שכן טיול אופנועים מאפשר לכם גם להינות מהדרכים עצמן וגם להגיע למקומות שלא נמצאים במסלול הטיולים הרגיל.

חברת ספיריאנס מזמינה אתכם לחוות את אירופה כפי שלא חוויתם אותה בעבר. את חופי הים הנידחים של יוון, את הכפרים הקטנים ביבשת שעל מנת להגיע אליהם עליכם לנסוע בדרכים תלולות, את טירות הענק על מצוקיהם של הרי הקרפטים המאיימים, את השווקים הצועניים מלאי הריחות והצבעים.

ספיריאנס מארגנת טיולי אופנועים באירופה למדינות כמו יוון, ספרד, איטליה ורומניה. למדריכי החברה ניסיון רב בארגון טיולי אופנועים במסלולים שונים ומגוונים, כאשר כל מסלול מותאם לרוכבים ברמות רכיבה שונות. הטיולים במסגרת הקבוצתית מאפשרים לכם להתמקד בחוויות הטיול עצמן, כאשר אנו מטפלים בכל הביורוקרטיה והסידורים שמסביב. המדריכים מבצעים בעצמם מראש כל מסלול כדי שיוכלו להוביל את המשתתפים למקומות, לבתי המלון, למסעדות ולאתרים השווים ביותר.

טוב לדעת

מדינות
Austria, Bosnia, Croatia, Slovenia, Greece, Iceland, Italy, Montenegro, Romania, Spain, France,
ויזה
אין
שפות
French, Spanish, Italian, Greek, Hungarian, Romanian,
מטבע
Euro
Area (km2)
10 Million

טיולי אירופה

WhatsApp chat
Powered By junami.co.il