אומנות הטיול על אופנועים
ספיריאנס נוסדה ע" סער ספיר ב 2009, ומאז צמחה וגדלה וקבעה את מקומה במשפחת הרוכבים-המטיילים (בעולם), עם מעל ל 20 יעדים מסביב לכדור – מהמזרח הרחוק ואסיה, דרך אירופה ואפריקה, עד לאפריקה ואמריקה.

חדשות
עקבו אחרינו
GO UP

ספיריאנס מהתחלה

עבר כבר עשור מאז המסע לעמקי ספיטי וקינור בהימלאיה ההודית, שהיה הטיול הראשון שהוצאנו, גחמה של איש אחד עם ביצים והרבה ידע והיכרות עם האיזור, אי שם בדלהי 2009. זה היה טיול מרגש ומיוחד, גם ארוך מאוד (3 שבועות). ידענו מעט אז על "איך" עושים טיול כזה. מה צריך, כמה זמן, תכנון, פאסיליטיז… כלום… אבל היתה התשוקה. תשוקה אדירה לקחת אנשים לחוויה משוגעת ומיוחדת על אופנועים, במקומות שבאמת מעטים מגיעים אליהם. לטבע פראי ואמיתי, אל תרבויות שונות שנשמרו במקומות הנידחים של העולם…

כך זה התחיל.

אז בא טיול לדרום-אפריקה, שהיה משהו שונה בתכלית, והקפיץ את רמת האופנועים, הכבישים, והרכיבה… וגם השינוי בהיבטי מלונאות, אוכל, אתרי תיירות מדהימים… הביא הרבה תובנות חדשות.

את רג'סטאן הוצאנו כטיול כמעט חד-פעמי. כה מיוחד הוא היה, שלמעשה הוא נבנה קודם כל כחוויה תרבותית ורק לאחר מכן כטיול אופנועים. היה מדהים מעבר לכל תיאור, אולם שם גם נפלה ההבנה – אופנועים זה הבסיס ועליו בונים את בניין החוויות והטיול עצמו. ואז בא ויאטנם – לענות בדיוק על אלה. אמנם על אופנועים בנפח מנוע קטן, אבל חווית רכיבה-טבע-תרבות שהטיול הזה הביא..ניצחה בענק!

אז נפלה הבנה חשובה נוספת- לא כולם רוצים ו/או יכולים לסוע לטיולים ארוכים, יקרים ורחוקים. הרבה מאוד אופנוענים מעדיפים את אירופה לרכיבות וטיולים. נוחות, קירבה, טיולים קצרים יותר, אופנועים מעולים וחדשים, כבישים ומלונות – הכל מוכר ונוח ולא מרתיע. וכך, התחלנו לפתוח יעדים ביבשת הקרובה: רומניה, יוון, קרואטיה וסלובניה, ספרד (2 מסלולים)… איטליה (3 מסלולים), איסלנד… ועוד ועוד… ועוד!

במהרה ראינו ת החלום הופך למציאות. בתוך כשנתיים מהטיול הראשון כבר הוצאנו 5-6 טיולים ליעדים שונים בשנה, ועד מהרה הפכנו לחברה הבולטת בתחום טיולי האופנועים לחו"ל. שכללנו את השיווק בגוגל ובפייסבוק שהחליף במהרה את ה"פורומים" והפך לכלי חשוב המקשר ומחבר אופנוענים וקבוצות עניין מכל הארץ… ועזר להגיע לעוד רוכבים ולייצר עוד טיולים מדהימים.

מבלי לשים לב לכך, מצאנו את עצמנו שותפים חשובים ביצירת "תרבות טיולי האופנועים בחו"ל" בארץ, תחום שהיה שמור באותה עת למתי מעט שטיילו כך, בעיקר באירופה, בעיקר עצמאית. לאט לאט הלך וגדל השוק והביקוש בארץ וכיום אין הרבה אופנוענים בארץ שלא יודעים ומכירים (לכל הפחות) את האפשרות הזו – של טיול רכיבה מדהים בחו"ל.

הרבה לבטים ואפשרויות שונות להתפתחות יש בתחום, אולם אנחנו הלכנו בדרך מאוד המסויימת והבלתי מתחנפת שאליה כיוונו – טיולי פרימיום!  טיולי פרימיום, כפי ששמם רומז, הם טיולים שבהם רמת הגימור היא גבוהה מאוד. לא צריך לשאול מה ואיך – הכל ברמה גבוהה! האופנועים, תכנון מסלול מיטבי, מלונות ייחודיים ומעולים, ארוחות ללקק את האצבעות, מדריך/מוביל תותח שיעשה לכם את הטיול, רכב הליווי עם איש צוות נוסף שלנו,  בחירת אתרים מעולים, יצירת חוויות מיוחדות (מאוד) שבד"כ אינן ב"ספרי המטיילים", טיפול אישי ויחס לכל רוכב/משתתף ולצרכים מיוחדים, לוגיסטיקות ומנהלות זורמות ומתוקתקות כך שהכל זורם ומתנהל באופן מושלם… וכמובן קבוצות קטנות.

בעשור של פעילות: תכננו ובנינו טיולי אופנועים חדשים בקצב של מעל ל 2 יעדים חדשים בשנה, וכיום יש 20+ מסלולים שונים בכ 15 מדינות שונות ב 4 יבשות!!! (רק על אופנועים ורק עבור אופנוענים). מעל ל 80 טיולים מאז הראשון, עם קרוב ל 500 לקוחות/מטיילים שיצאו איתנו לטיולים (מטיול 1 ועד 13 טיולים למחזיקים בשיא…), 70% ממטיילנו חזרו אחרי הטיול הראשון לפחות לעוד טיול אחד (עם דגש על הלפחות! כ 40% יצאו איתנו ל 3-6 טיולים. כבוד!) – והם כרטיס הביקור שלנו לאיכות הטיולים והצלחתם.

6 מובילי טיול מנהלים את ה show בזמן אמת מולכם בטיול.  2 תקתקניות-על מנהלות וסוגרות הההככככלללל עד הטיול, ו 2 מנהלים את העסק, חושבים קדימה, גורמים לכם לקנא בתמונות ובסרטונים ולרצות לבוא גם…

מה יהיה בעשור הבא…? יהיה וואו!

רק חכו ותעקבו – וכבר תראו! את המיתוג החדש כבר ראיתם, ואת האתר החדש תראו ממש בקרוב!! ובכלל, הרבה דברים יקרו גם בחוץ וגם בפנים… אבל את העיקר אנחנו לא משנים –

עוד ועוד חוויות וטיולים לפנים! רק על 2 גלגלים.
WhatsApp chat
Powered By junami.co.il