אומנות הטיול על אופנועים
ספיריאנס נוסדה ע" סער ספיר ב 2009, ומאז צמחה וגדלה וקבעה את מקומה במשפחת הרוכבים-המטיילים (בעולם), עם מעל ל 20 יעדים מסביב לכדור – מהמזרח הרחוק ואסיה, דרך אירופה ואפריקה, עד לאפריקה ואמריקה.

חדשות
עקבו אחרינו
GO UP
Image Alt

קצת עלינו

הסיפור שלנו
אומנות הטיול על אופנועים

ספיריאנס נוסדה ע" סער ספיר ב 2009, ומאז צמחה וגדלה וקבעה את מקומה במשפחת הרוכבים-המטיילים (בעולם), עם מעל ל 20 יעדים מסביב לכדור – מהמזרח הרחוק ואסיה, דרך אירופה ואפריקה, עד לאפריקה ואמריקה.

כל טיולי האופנועים מעולים ונושאים את דגל האיכות שלנו, וכל טיול יחיד ומיוחד – חוויה של מקום, של אנשים, של רכיבה וטבע… כל יעד מתאפיין באופי ואווירה, בכיף ובאנרגיה הטבעית שלו, בסגנון ונופים וכבישים – ואנחנו מנסים לתת ביטוי לכל אלה, או כמה שניתן… לזרום עם הרוח המקומית, האוכל והיינות, האתרים והמלונות, והרכיבות… ולזקק את חווית המקום, את החוויה של הרגע… כל רגע ורגע.

טיול אופנועים עם ספיריאנס הוא הרבה יותר מרכיבה בין A ל B. הטיולים מתוכננים בקפידה ונתפרים בדייקנות ובהתאם לחזון בעבודת יד ועל-ידינו בלבד (Crafted). מא' ועד ת'. הלוגיסטיקה המורכבת מתקתקת בסנכרון מלא, שזורה במהלך הימים בסל"ד מלא אך שקטה ובלתי מורגשת, ומאפשרת לטיול ולהנאות לזרום ללא כל הפרעה או חריקה. מובילי הטיול והצוות המלווה, כל אחד בדרכו – Crafted! בחרנו אנשים שכל אחד ישמח (ויסמוך) שיובילו אותו. אנשים מיוחדים עם ארגז כלים מלא בכל טוב – רכיבה ואופנועים, טיילנות וסיפורים, אהבה ושמחת אדם וחיים, יכולת הובלה ומנהיגות טבעית, היכרות עם השטח והתכנית עד לרמת הפרטים הכי קטנים… מובילי הטיול שלנו הם יותר מהכל החותם שלנו ושל הטיולים שלנו, של החוויות שאנחנו מייצרים ומגדירים. תרגישו זאת כבר מהמפגש הראשון!

זו חוויה אחרת לטייל כשאתה לא צריך לדאוג לכלום. ממש לכלום!

הכל מוכן עבורכם, ולא רק זה – ברמה הכי גבוהה. לדעת שאתם מקבלים את הדה-בסט שהמקום יכול להציע מכל בחינה (של טיול אופנועים!) ואת הכי טוב שהכסף ששילמתם יכול היה לקנות…

אנחנו קוראים לזה – "חוויה נטו, בראש שקט", ואתם לא מאמינים כמה אושר יש במקום הזה…!

כל רוכב המנוסה דיו ברכיבת כביש יכול להצטרף לטיולי האופנועים לחו"ל של ספיריאנס.

הערכים שלנו
להנות מהדרך ולא רק מהיעד

מבעד למשקף

בספיריאנס שמנו לעצמנו כמטרה להביא אתכם למקומות חדשים, שונים, מעניינים, מרוחקים, חלקם נידחים או כמעט בלתי נגישים… וכל זאת כשאתם על אופנוע. לגמוע מרחקים על 2 גלגלים, הרים, פיתולי כביש ואבק דרכים, להרגיש את הכוח והתאוצה עם החופש שבתנועה, לנשום את הרוח והסביבה ולהרגיש את הטבע בכל פניה… ככה אתם אוהבים לטייל, לא?!

לא על הכלי לבדו

ובכל זאת – טיול אופנועים הם לא רק אופנועים. אין אנו נסמכים רק על האופנועים והרכיבות לבדם שיספקו את הסחורה.

אנו דואגים בראש ובראשונה לצוות מ-ע-ו-ל-ה. מוביל טיול מצוות ספיריאנס יוצא לכל טיול אופנועים בחו"ל. הצוות נבחר בקפידה ועובר הכשרה, ע"מ שיוכל להוביל קבוצה בבטחה ובמקצועיות. כל מוביל עם המומחיות וההיכרות האישית שלו עם אזור יעד מסוים, ע"מ לתת את העומק הנדרש ברמת התכנים, האתרים, התרבות על גווניה השונים, וגם כדי להיות מוכן לשינויים ובלת"מים.

המסלולים-אתרים-עצירות אינם שגרתיים ולרוב אינם נכללים במסלולי התיירות הרגילים המוצעים בשוק. הרכיבה על אופנועים מאפשרת עצמאות אישית וקבוצתית, ויוצרת הזדמנויות רבות למגע ישיר ובלתי אמצעי עם האוכלוסיה בסביבתה היום-יומית: כפרים, עבודה, דרכים, חקלאות, בתים, בתי-ספר… וכיוצ"ב. מטרתנו, החל משלב התכנון ועד הביצוע, היא ליצור חיבור והיכרות עם המקום והתרבות, מעבר לגלוי, מבעד למשקף. טיולי אופנועים עם ספיריאנס הם חוויה תרבותית-גיאוגרפית, לא פחות משהם חווית אופנועים ורכיבה.

חוויה נטו בראש שקט

טיול אופנועים בחו"ל חייב להיות מאורגן ברמה גבוהה! אין מקום לטעויות ולגמגומים, מרמת הלוגיסטיקה ועד רמת הבטיחות.

אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה ודואגים לכל הפרטים, בסגנון "הכל כלול"

מלונות מעולים ומיוחדים שנבחרים בצורה אישית וקפדנית ומותאמים לטיול אופנועים, אופנועים אמינים מתוחזקים היטב וברמה גבוהה, רכבי ליווי ומכונאים ע"מ לתת את כל הגיבוי הלוגיסטי, כולל מקרים ותגובות… תכנון מסלול מדוקדק וקפדני עם דגש על קצב רכיבה איטי ובטוח ומרחקי רכיבה סבירים בכל יום, כך שיש גם זמן להינות, לעצור, לנוח, לראות, לחוות…

הכל כדי שאתם תוכלו לשחרר את כל הדאגות ולחוות חוויה נטו בראש שקט.

בנוסף – לכל הטיולים יכולים להצטרף בני זוג או חברים שאינם רכובים – כמורכבים (כמובן) או ברכבי הליווי!

להנות מהדרך ולא רק מהיעד

רוברט פירסיג ביטא רעיון זה יפה בספרו המיתולוגי "זן ואומנות אחזקת האופנוע" – "צלעות ההר הן המזינות את החיים, ולא פסגתו". הדרך עצמה היא המסע, היא החוויה המכוננת, והיא חשובה יותר מן היעד אליו היא מכוונת…

כשאתם יוצאים לטיול אופנועים בחו"ל כל רגע הוא חוויתי ומרגש. מפאת הריכוז, האנדרנלין, וקצב האירועים הגבוה, הרוכב "חי את הרגע", כל רגע. התחושות, הרגשות, והחוויה בכללותה מתעצמות עשרות מונים!

הצוות שלנו

Founder / Master Tour Leader

Marketing Manager / Tour Leader

Guide / Tour Support

Coordination & Logistics Manager

רכזת טיולים
WhatsApp chat
Powered By junami.co.il