אומנות הטיול על אופנועים
ספיריאנס נוסדה ע" סער ספיר ב 2009, ומאז צמחה וגדלה וקבעה את מקומה במשפחת הרוכבים-המטיילים (בעולם), עם מעל ל 20 יעדים מסביב לכדור – מהמזרח הרחוק ואסיה, דרך אירופה ואפריקה, עד לאפריקה ואמריקה.

חדשות
עקבו אחרינו
GO UP

Sapirience Firsthand

Top Ten Reasons

10. יותר מ 20 מסלולים שונים ב 15 מדינות שונות ב 4 יבשות

וממשיכים להוסיף עוד – כל שנה!

עם מבחר כזה אתם יכולים להיות בטוחים שיש לנו את הטיול המתאים עבורכם. בין אם זה יעד החלומות שתמיד רציתם, משך הטיול האופטימלי עבורכם או התזמון המדויק שמתאים לכם בקלנדר!

בדיוק לפי שלושת הקריטריונים הללו תכנתנו את מנוע חיפוש הטיולים שלנו, כדי לעזור לכם למצוא את ההתאמה הנכונה ובקלות.

9. עשור של ספיריאנס

לאחר עשור של טיולי אופנועים בעולם, עם עשרות טיולים מוצלחים שיצאו לדרך בכל שנה בעשור האחרון, אתם יכולים להיות בטוחים שכל טיול נבדק, שופץ ושוייף מכל כיוון… ושוב… והם כולם "יושבים בול"!

מאידך – "האדם עושה תכניות, ואלוהים צוחק":
גם למדנו כמה וכמה דברים בעשור של טיולים בדרכים (בלשון המעטה), כך שאם וכאשר יתעוררו "סוגיות" (והרי לא חסרות כאלה בכל טיול כמעט, מקטן ועד גדול) – אנו ערוכים היטב ומצוידים בניסיון עשיר/עשור של פתרונות וידע, ומענים ל(כמעט)כל המצבים.

8. כל כולו ספיריאנס

מה שנקרא – In house Operation.
לא תמצאו עוד טיול כזה, אנחנו לא מוכרים לכם בתיווך חבילה, אפילו ברמת סגירת הפרטים הקטנה ביותר בטיול – הכל נעשה ע"י הצוות של ספיריאנס!

מהשלבים הקונספטואליים המוקדמים של תכנון ובניית הטיול – מחקר, תכנון, בנית המסלול, חישוב ופיתוח לוגיסטיקה וצרכים, בחירת הספקים, המסעדות המלונות, האתרים ואחרים… דרך אנשי הצוות המובילים ומלווים את הטיול, וכל מה שביניהם – לפני ואחרי ותוך כדי…, הכל נעשה In-House … למה??! כי אנחנו רוצים את האיכות הגבוהה ביותר! בכל טיול, כל הטיול.

7. לחוות את הרגע - כל תכנית היא בסיס לשינויים

אנו גאים במסלולי הטיול "המתוכננים לפרטים הקטנים" שלנו, אך תהיו בטוחים שטיולי "רשימת יעדים/סימון V" – הם ממש לא הסגנון שלנו.

אנו תמיד מוכנים (ואפילו נרגשים) לבצע שינויים ולתמרן את החיים ואת הטיול בזמן אמת כדי לאפשר חוויות ספונטניות מבורכות ובלתי צפויות.

נקפוץ לטבילה באגם או בים אם חם, נרקוד בחתונה הווייטנאמית באוהל בצד הדרך, נצעד עם שיירת עולי רגל צבעונית ושמחה למקדש בהודו, נשנה מסלול כדי לראות ולחוות שטפונות במדבר הסהרה במרוקו, אירועי ספורט, פסטיבלים מקומיים, שווקים ססגוניים… תמיד יש משהו על הדרך!

לחיות את הרגע. חוויה היא חוויה היא חוויה – ואלה הלא מתוכננות הן בד"כ היותר זכורות ומשמעותיות.

6. החלום שלך - התשוקה שלנו

כל מה שאנחנוו רוצים – זה לגרום לכם חיוך מאוזן לאוזן והילה של אדם מואר ומאושר. אשכרה כך! אתה, וכל לקוחותינו, נמצאים במרכז של כל מה שאנחנו עושים כאן. לא הכסף, לא הביזנס… האושר.
למה? זה פשוט – הזכות להיות חלק בהגשמת החלום שלך, והסיפוק והאושר שיש (לנו) ביכולת להעניק לך אותו – זה הכוח הכי חזק שממלא אותנו ומניע אותנו לעשות את מה שאנחנו עושים. ואם אנחנו עושים אותו טוב… אז גם אתה תחזור לטיולים הבאים שלנו.

החלום שלך בידינו וזו אחריות כבדת משקל, אבל אנחנו נושאים אותה בגאון! (ואוהבים את זה)

5. בטיחות היא בראש סדר העדיפויות

אנו משאירים את "לרכב כאילו אין מחר" לממים בפייסבוק, כיוון שאנחנו רוכבים כדי שנוכל לרכב גם מחר!

– כל האופנועים הם דגמים אחרונים ומתוחזקים ונבדקים ללא דופי לבטיחות.
– חובה ללבוש ציוד רכיבה ומיגון מלא בכל הטיולים שלנו, כל הזמן.
– מעקב GPS / מערכת לוויין מקושרת למשרד בארץ – בכל הטיולים שלנו.
– ערכת עזרה ראשונה וגם סט כלים לתיקוני דרך בסיסיים – על אופנוע המוביל.
– כל המדריכים שלנו מאומנים במתן עזרה ראשונה.
– אין אלכוהול בשעות הרכיבה … אפילו לא לגימה!
– אופי הרכיבה וההובלה, כמו גם הקצב – מותאמים לטיול ולהנאה, ולא לתחרויות והזעה.
– שיטת ההובלה שפיתחנו מאפשרת לכל רוכב לרכב בקצב הנכון והרצוי (והבטוח!) לו, מבלי שהוא צריך לרדוף אחרי איש, ומבלי לעכב או להאט איש. וזה עובד!

4. אופנוע - טבע - תרבות

אהבה לרכיבה היא ככל הנראה מה שהביא אותך לכאן, אבל אנחנו יודעים שזה לא מה שהולך להחזיק אותך כאן … ולמען האמת גם לנו זה לא מספיק לבד.
למרות שהאופנוע והמסלולים והרכיבה מקבלים מקום של כבוד בתכנית, אנו מדגישים מאוד בטיולינו את חווית המקום – התרבות והטבע המקומיים.

מקומות הלינה, המטבח המקומי, ההיסטוריה והמורשת, הגיאולוגיה, הסצינה המקומית, מוזיקה, אומנות, שמורות טבע, אגמים ומפלים, נקודות תצפית או עניין, בעלי חיים, אתרים מיוחדים ומעניינים … הכל בראש רשימת החובה שלנו!

אמנם אין זמן לראות ולעשות הכל, אבל בכל טיול שלנו תמצאו שחשבנו ובדקנו וחקרנו… ותיעדפנו ובחרנו לכם מקומות מיוחדים וחוויות מקומיות מיוחדות… שישדרגו לכם את החוויה והספיריאנס.

כי לרכב סתם בכבישים מהבוקר עד הערב – כל יכול…

3. צוות סופר-ספיריאנס

באמת משהו מיוחד, הצוות שלנו הוא הצוות הטוב ביותר שאי פעם תוכלו לדמיין. מובילי הטיולים שלנו הם לא רק מדריכי טיולים. הם קודם כל — מנהיגים. לידרים. אנשים שתעקוב אחריהם, בכל מקום.

כל מוביל שלנו יש לו את ה"משהו" הייחודי, מעין תבלין באופי, שהופך את הטיול איתו למיוחד כל כך.
רדפנו אחריהם ובחרנו אותם בפינצטה ומתוך היכרות אישית (בד"כ לאחר שיצאו איתנו לטיול כלקוחות). זה לא לפי קו"ח – זו תחושת בטן. וכאשר תחושת הבטן מופיעה – בד"כ היא נכונה! יש אנשים שאתה פשוט יודע – הם יהיו מובילי טיול לפנים. רוכבים ומטיילים בלב ובנפשם.

ביטחון עצמי ויכולות כריזמטיות. גמישים, סבלניים ונוחים לבריות. מסוגלים לבצע את שלל הפעולות הנדרשות בנעימים וללא לחץ בצורה חלקה. מובילים חברתיים שנוסף על הובלת השיירה (מילולית, ברכיבה) יכולים גם להוביל ולנווט את הקבוצה מבחינה חברתית. יכולות רכיבה והתמצאות. יכולות ניהול לוגיסטיקה. פתרון בעיות שצצות (תמיד צצות)… וכמובן – יכולות שמחה, ריקוד, צחוק, ואושר – כל הזמן, בכל מצב!

מובילי הטיולים שלנו יודעים לתת לכם את ה- Super-Sapirience הזה. הם הרוח שנותנת חיים לתכנית על הנייר. הם האקסטרא, המרכיב הסודי, שיהפוך את הטיול שהכנו לכם מ"מעולה" ל"וואווווו…!", "מטורף!", "אין, פשוט אין מילים", "עלה על כל הציפיות…" וכיוצ"ב .

2. יותר מ- 70% מלקוחותינו חוזרים לטיולים נוספים!

כן. קראתם נכון!

ושלא תטעו – הסטטיסטיקה נכונה גם עבורכם! 70% שתהיו כ"כ בעננים מהטיול – ותחזרו לעוד… (;

אזהרה!!!! ממכר!!!!!! כל טיול נפלא, לא פחות. אוי… איזה כיף!!!!

כאשר טועמים ממשהו טוב – חוזרים לעוד. עשיתי עם ספיריאנס כבר 10 טיולים ברחבי העולם! ואני יודע שלא אפנה לאף מארגן טיולי אופנועים אחר…

נאמר מספיק, לא?!

1. אנחנו רוקדים

כן, רוקדים!
בכל סיבוב, בכל פסגת הר, בכביש או בדרך עפר
בבוקר בצהריים ובערב…
עם קפה ביד או בירה, טכנו, פופ או הבה-נגילה

רוקדים!
(ונהנים…)

WhatsApp chat
Powered By junami.co.il